Sunkvežimių, vilkikų, puspriekabių supirkimas

Brangiai superkame naudotus vilkikus, sunkvežimius, krovininius automobilius, spec. techniką. Jeigu nesate tikras, ar mus domins Jūsų pasiūlymas – susisiekite ir kartu įvertinsime. Padėkime vieni kitiems verslauti sėkmingiau – bendradarbiaukime.

UAB Truck Find – geriausi sunkiosios technikos supirkėjai

  • Superkame vilkikus, sunkvežimius, puspriekabes, visų markių ir modelių (Mercedes – Benz Actros, DAF XF, Volvo FH, Scania R, MAN TGA, Schmitz, Krone, Kögel, Humbaur, Schwarzmüller ir t.t.) Domina skirtingų markių ir skirtingų markių vilkikų supirkimas.
  • Puspriekabes (tentines, bortinės, šaldytuvus, PLATFORMAS). Puspriekabių supirkimas atliekamas greitai ir pasiūloma geriausia kaina.
  • Sunkvežimius (SAVIVARČIUS, SU KRANAIS IR T.T.). Sunkvežimių supirkimas domina bet kokio stovio: tiek naujesnio modelio, tiek seno modelio technika.
  • Statybos ir kelių tiesimo technika.

UAB Truck Find – lankstus pasirinkimas greitam pardavimui!

  • Atsiskaitome lanksčiai ir iš karto. Parduodant fiziniams asmenims dažnai tenka ilgai laukti, kol galiausiai už įrangą yra atsiskaitoma. Juolab, kartais mokama dalimis. Su mumis – viskas kur kas greičiau ir paprasčiau, tad leiskite sau nesukti galvos dėl smulkmenų.
  • Mes pasirūpiname, kad sunkvežimių supirkimas leistų Jums dėl nieko nesukti galvos. Sutvarkome visus pirkimo-pardavimo dokumentus. Neturint patirties šioje sferoje gali kilti klausimas – kaip. O mes žinome ir padarysime viską taip greitai, kaip tik įmanoma!
  • Vilkikų, puspriekabių supirkimas – geriausiomis kainomis tik pas mus. Esame pasiryžę konkuruoti su kitais, tad susisiekite ir suderėsime geriausią kainą.
  • Paimame vilkikus, sunkvežimius, puspriekabes iš tos vietos, kur jie tuo metu yra. Nebūtina atgabenti iki mūsų centro. Tai ypač aktualu tokiu atveju, kai įranga yra sugedusi. Mes pasirūpinsime viskuo.

Mes – stipriausi Lietuvoje ir norime, kad ir jūs tokie būtumėte!

Susisiekite su mūsų komanda telefonu +370 699 91295 arba +370 671 37005 (anglų, vokiečių, rusų, čekų ir lenkų kalbomis) bei elektroniniu paštu info@trf.lt.