Puspriekabės

Kokybiškos puspriekabės – mūsų sfera, tad jeigu ieškote puikaus kainos bei kokybės santykio, juolab, Jums reikalingos konsultacijos – tokiu atveju puspriekabės pas mus yra geriausias pasirinkimas. Tiesa, mes ne tik parduodame, tačiau ir nuomojame puspriekabes, tad pasirinkite Jums tinkamesnį variantą ir funkcionaliai išnaudokit įrangą, kuri padės tam tikrus darbus atlikti ne tik greičiau, tačiau ir kur kas paprasčiau.

Naudotos puspriekabės – patrauklia kaina. Rinkis kokybę

UAB Truck Find puspriekabės yra:

  • Tentinės/ bortinės/ užuolaidinės puspriekabės. Ypač kokybiška įranga pasirūpins, kad tiek standartiniai, tiek nestandartiniai kroviniai pasiektų tikslą. Prekiaujame puikios kokybės puspriekabėmis, kurios skiriasi savo charakteristikomis, tad pagal Jūsų poreikius pasiūlysime Jums tai, kas labiausiai tinka.
  • Puspriekabės šaldytuvai (gilaus šaldymo, dviejų temperatūros zonų ir pan.). Kokybiška įranga pasirūpins, kad tiek maisto, tiek kitokio pobūdžio daiktai/produktai pasiektų tikslą.
  • Savivartės puspriekabės. Nuolatos pildomas katalogas didina tikimybę, kad rasite tai, ko ieškote. Katalogą nuolatos pildome, tad susisiekite su mūsų vadybininkais, kurie suteiks išsamią konsultaciją ir padės rasti tai, ko reikia.
  • Izoliuotos puspriekabės. Šio tipo puspriekabės puikiai tinka standartiniams kroviniams vežti. Galime pasiūlyti puspriekabes, kurios skiriasi savo kaina, tad rinkitės Jums priimtiną variantą.
  • Tralai (spec. technikai pervežti). Skirtingo dydžio ir masės tralai skirti ir konkrečiai technikai pervežti. Naudota įranga kainuoja pigiau, tačiau veikia puikiai, tad vietoje vienos naujos – įsigykite porą dėvėtų įrangų.
  • Puspriekabės cisternos (bitumui, naftos produktams, chemijai, biriems produktams, cementui, maistinės). Skirtingiems daiktams pervežti – reikalinga skirtinga cisterna. Kadangi UAB Truck Find puspriekabės cisternos yra labai įvairios – turėsime tai, kas Jums labiausiai tinka.
  • Konteinerinės puspriekabės – puikiai tinka tiek verslo, tiek asmeniniams poreikiams.

UAB Truck Find savivartės puspriekabės – įvairios, tad susisiekite su mūsų vadybininkais, kurie pasiūlys tinkamiausias Jūsų poreikiams įgyvendinti.

Susisiekite su mūsų komanda telefonu +370 699 91295 arba +370 671 37005 (anglų, vokiečių, rusų, čekų ir lenkų kalbomis) bei elektroniniu paštu info@trf.lt.