Parduota technika

UAB Truck Find dirba tam, kad klientų poreikiai būtų maksimaliai patenkinti. Kadangi specializuojamės tiek pardavime, tiek supirkime, tiek nuomoje – maloniai bendradarbiaujame su visais, kurie nori kartu siekti geriausių rezultatų. Galime pasigirti, kad esame pardavę šimtais skirtingos technikos: sunkvežimių, vilkikų, puspriekabių, tad mūsų patirtis matuojama ne tik metais, tačiau ir pardavimais. Štai todėl kiekvienas klientas mums yra labai svarbus ir tikime, kad galėsime jam pasiūlyti tai, kas geriausiai atitinka poreikius.

UAB Truck Find – tai ne tik pardavimai. Tai idėja ir jos generavimas, kurios tikslas – palengvinti transportavimo paslaugas.

Mūsų parduodama technika apima:

  • Naudotus sunkvežimius. Galime pasigirti, kad jais prekiaujame konkurencingomis kainomis, tad dažnas renkasi mus. Taip pat, greta puikios kainos garantuojame ir puikią kokybę.
  • Perkami ir sunkvežimiai–savivarčiai su kranu. Pardavėme skirtingų markių auto techniką, kuri skiriasi savo funkcionalumu: Volvo, MAN, Mercedes – Benz, DAF, Scania, Iveco, Renault.
  • Iš mūsų labai dažnai perkami vilkikai, kurie taip pat dažniausiai suvilioja puikiu kainos bei kokybės santykiu. Parduodamiems vilkikams suteikime garantiją, tad tai turėtų Jus paskatinti pasitikėti produkcija ir pirkti dėvėtą techniką tarsi naują. Mūsų parduodi vilkikai yra: Volvo, MAN, Merdedes – Benz, DAF, Scania, Iveco, Renault.
  • Pas mus galite rasti ir komunalinę techniką, kurią perka aptarnaujančias paslaugas teikiančios įmonės. Siūlomos Zoeller, FAUN, Terberg, JOAB, NORBA, NTM markių šiukšliavežės ir anstatai, šlavimo mašinos bei bokšteliai. Pasirinkimas platus, tad verta viską, ko reikia – pirkti vienoje vietoje. Pritaikysime palankiausią kainą!
  • Reguliariai parduodame puspriekabes , kurias taip pat ir nuomojame, tad pasirinkite Jums patrauklesnį jų gavimo būdą. Parduodamos šios naudotos puspriekabės: tentinės/bortinės/užuolaidinės puspriekabės, puspriekabės šaldytuvai (gilaus šaldymo, dviejų temperatūros zonų ir pan.), savivartės puspriekabės, izoliuotos puspriekabės, tralai (spec. technikai pervežti), puspriekabės cisternos (bitumui, naftos produktams, chemijai, biriems produktams, cementui, maistinės), konteinerinės puspriekabės.
  • Galiausiai – priekabos. Skirtingos priekabos skirtos skirtingo krovinio vežimui, tad pasirinkite Jums tinkamesnį variantą.

Aukšta kokybė ir maža kaina – štai ką Jums gali pasiūlyti UAB Truck Find.

Susisiekite su mūsų komanda telefonu +370 699 91295 arba +370 671 37005 (anglų, vokiečių, rusų, čekų ir lenkų kalbomis) bei elektroniniu paštu info@trf.lt.