Sunkvežimiai – savivarčiai su kranu

Kokybiški sunkvežimiai padės įprastus statybų darbus atlikti kur kas greičiau ir paprasčiau. Svarbiausia, kad perkant naudotą techniką – ji kainuos Jums kur kas pigiau, tačiau technikos kokybė nebus blogesnė ir Truck Find tuo pasirūpins. Savivarčiai su kranu – galimybė darbus atlikti greičiau ir paprasčiau.

Truck Find sunkvežimiai su kranu – įvairūs, tad pas mus rasite skirtingų markių sunkiąją techniką. Pasaulyje pripažinti ir Lietuvoje labai perkami: Volvo, MAN, Mercedes – Benz, DAF, Scania, Iveco, Renault. Jeigu turite konkretų pageidavimą ir norite sužinoti, ar mes galime jį įgyvendinti – siūlome susisiekti asmeniškai ir mes  pasirūpinsime, kad reikalingas sunkvežimis su kranu pasiektų Jūsų nurodytą adresą. Taigi, viskas bus atlikta už Jus.

Savivarčiai su kranu: kaina

Jeigu norite nepermokėti, tačiau džiaugtis puikios kokybės sunkvežimiais su kranais –  tokiu atveju siūlome pirkti pas mus. Galime pasigirti ne tik labai skirtinga technika, tačiau ir tuo, kad pasiūlymų katalogas nuolatos pildomas, tad jeigu susisieksite, tikime, kad galėsime Jums pasiūlyti tai, ko reikia. Juolab, patraukliomis kainomis. Kadangi prekiaujamame tik techniškai tvarkinga auto techniką – teikiame jai garantiją, kadangi pasitikime parduodamomis transporto priemonėmis. Perkant ne vieną transporto priemonę – taikomos nuolaidos, tad tai puiki galimybė sutaupyti.

Sunkvežimiai su kranu

Truck Find sunkvežimiai su kranu – įvairūs, tad susisiekite ir tokiu atveju, kai tiksliai žinote, ko Jums reikia, ir tokiu atveju, kai norite profesionalios konsultacijos.

Prekiaujame:

  • Bortiniai sunkvežimiai su kranu.
  • Specialios platformos.
  • Savivarčiai su kranu.

Parduodame visų tipų ir skirtingų galingumų kranus: HIAB, PALFINGER, FASSI, EFFER, ATLAS, HMF, MKG, PM ir t.t.

Susisiekite su mūsų komanda telefonu +370 699 91295 arba +370 671 37005 (anglų, vokiečių, rusų, čekų ir lenkų kalbomis) bei elektroniniu paštu info@trf.lt.

UAB Truck Find – patikimumas, gera kaina ir profesionalumas!