Vilkikai

Reikalingas kokybiškas vilkikas, tačiau tikitės, kad pavyks įsigyti puikiai veikiančią techniką už mažą kainą? Tokiu atveju esate ten, kur reikia, kadangi UAB Truck Find gali pasiūlyti nebrangius, tačiau išties puikiai veikiančius vilkikus, kurie skirti įvairaus pobūdžio krovinių pervežimui.

Naudoti vilkikai pagal Jūsų asmeninius poreikius

Prekiaujame labai skirtingų markių naudotais vilkikais, tad jeigu turite specifinių poreikių – visada galite susisiekti asmeniškai ir mes pasistengsime rasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Dažniausiai perkami yra Volvo, MAN, Merdedes – Benz, DAF, Scania, Iveco, Renault vilkikai. Tačiau jeigu nei vienas netinka ir konkrečioje šalyje yra tam tikra technika, kuri domina labiausiai – susisiekite su mumis ir aptarsime palankiausią jos atsigabenimo būdą. Pasirūpinsime viskuo nuo A iki Ž, kad Jums dėl nieko netektų sukti galvos. Juk naudoti vilkikai turi būti ne tik atvežami, tačiau ir sutvarkomi visi dokumentai. Tam ir yra UAB Truck Find.

Nebrangūs vilkikai: kaip pasirinkti geriausią?

Jeigu nežinote, kokio konkretaus vilkiko Jums reikia – kviečiame susisiekti su UAB Truck Find vadybininkais kurie įvertinę Jūsų poreikius pasiūlys ir tinkamiausią techniką. Jeigu norite ieškoti pats – tokiu atveju siūlome įvertinti žemiau išskirtus kriterijus, kurie pagreitins ir sukonkretins paieškas.

  • Žinoma, vilkikai pirmiausia skiriasi tuo, kiek laiko jie jau buvo naudojami. Mes galime tiksliai įvardyti, kiek laiko tarnavo konkretus vilkikas, tad susisiekę nurodykite, ar Jums reikalingas naujesnis, ar jau daug važiavęs vilkikas.
  • Naudoti vilkikai dažnai pasirenkami ir pagal konkrečią markę. Tiesiog kai kurie klientai yra ištikimi konkrečiai markei ir būtent ja nori naudotis. Kadangi mes siūlome skirtingų markių vilkikus, tikime, kad šis Jūsų poreikis bus patenkinamas.
  • Prieš perkant visada gerai preliminariai žinoti savo biudžetą. Pagal jį galėsime nurodyti – kokius vilkikus galime Jums pasiūlyti.
  • Galima sakyti, kad vilkikai skiriasi ir savo išmanumu. Kol vieni gali suteikti ypač aukštos kokybės komfortą, tuo tarpu senesnio modelio naudoti vilkikai ne tokie funkcionalūs. Rinkitės Jums priimtinesnį variantą.

Naudoti vilkikai UAB Truck Find – kiekvienam, pagal jo asmeninius poreikius.

Susisiekite su mūsų komanda telefonu +370 699 91295 arba +370 671 37005 (anglų, vokiečių, rusų, čekų ir lenkų kalbomis) bei elektroniniu paštu info@trf.lt.