Komunalinė technika

UAB Truck Find prekiauja naudota komunaline technika, kuri naudojama skirtingo pobūdžio darbams atlikti. Komunalinės technikos katalogas nuolatos pildomas, tad geriausias būdas įsigyti tai, ko reikia – susisiekti asmeniškai ir mes pagal Jūsų asmeninius poreikius pasiūlysime tokią techniką, kokia Jums labiausiai tinka.

Prekiaujame labai skirtingų markių bei modelių technika, tad kiekvienas turintis asmeninių poreikių gali jaustis ramus, kad ras tai, ko ieško: Zoeller, FAUN, Terberg, JOAB, NORBA, NTM ir t.t. Rinkitės patikrintą kokybę, kuri Jums daug nekainuos.

Šiukšliavežės

Vienos dažniausiai iš mūsų perkamų technikų yra šiukšliavežės, kurios reikalingos ne tik miestų seniūnijoms, tačiau ir statybų sektoriaus verslams ir t.t. Galime pasiūlyti skirtingų gamintojų įrangą, kuri padeda darbus atlikti greitai ir paprastai, svarbiausia – sklandžiai: Zoeller, FAUN, Terberg, JOAB, NORBA, NTM ir t.t. Dažnai perkamos naudotos šiukšliavežės su kranais (hidromanipuliatoriais). Šio tipo įranga dažniausiai naudojama statybų sektoriuje, kai reikia tinkamai pašalinti tam tikras pavojingas šiukšles.

Šlavimo mašinos

Šlavimo mašinos taip pat dažnai perkamos savivaldybių. Taip pat – ūkininkų, kurie turi pasirūpinti, kad po pravažiavimo traktoriumi ant asfalto neliktų nešvarumų, kurie galėtų kelti pavojų kitiems kelių eismo dalyviams. Naudotos šlavimo mašinos puikiai atlieka joms paskirtą funkciją, tačiau kainuoja keliasdešimt kartų pigiau nei naujos, tad pasinaudokite galimybe nepermokėti, tačiau gauti lygiai tą patį funkcionalumą. Taip pat prekiaujame ir gatvių plovimo mašinomis, kurios aktyviausiai naudojamos vasaros metu. Kadangi jos reikalingos tik tam tikru sezonu – verta sutaupyti ir rinktis naudotą įrangą.

Autobokšteliai

Pas mus parduodami ir skirtingų aukščių bei ratų formulių autobokšteliai, kurie pasirūpins, kad įvairūs darbai būtų atliekami kur kas greičiau ir paprasčiau. Naudoti automobiliniai bokšteliai skiriasi savo charakteristikomis, tad siūlome susisiekti su mūsų vadybininkais, kurie įvertinę Jūsų poreikius patars, koks bokštelis Jums labiausiai tinka.

Komunalinė technika UAB Truck Find yra labai įvairi, tad siūlome susisiekti asmeniškai. Pasiūlysime ne tik Jums labiausiai tinkamą įrangą, tačiau ir pritaikysime nuolaidą, kuri leis įrangą įsigyti kur kas pigiau. Pasiūlymai nuolatos pildomi, tad susisiekite, jeigu reikia kažko specifinio. Tikime, kad rasime tai, ko Jums reikia.

Susisiekite su mūsų komanda telefonu +370 699 91295 arba +370 671 37005 (anglų, vokiečių, rusų, čekų ir lenkų kalbomis) bei elektroniniu paštu info@trf.lt.